Girgensona pārstāvētā “Sabres” komanda pagarinājumā piekāpjas “Rangers” (+VIDEO)

03/02/2017 09:16

Bufalo (ASV), 3.febr., LETA. Zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā ceturtdien piedzīvoja latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda, kas savā laukumā ar 1:2 (0:0, 0:1, 1:0, 0:1) pagarinājumā piekāpās Ņujorkas “Rangers”.

Girgensons laukumā pavadīja 15 minūtes un 54 sekundes, otro maču pēc kārtas veicot četrus metienus pa vārtiem. Tāpat viņš izcēlās ar diviem spēka paņēmieniem un uzvarēja desmit no 15 iemetieniem, cīņu noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Girgensons ar spēka paņēmienu pret “Rangers” kapteini Raienu Makdonu arī iekļuva cīņas skaistākajos momentos.

Rezultātu otrās trešdaļas beigās atklāja “Rangers” komandu pārstāvošais norvēģis Matss Dzukarello, tomēr piecas ar pusi minūtes pirms pamatlaika beigām aizsargs Koudijs Frensons ātrajā uzbrukumā panāca izlīdzinājumu.

Uzvaru viesi izrāva pagarinājuma ceturtās minūtes izskaņā, kad izcēlās Kriss Kreiders un “Sabres” cieta trešo neveiksmi pēc kārtas.

“Rangers” vārtsargs Henriks Lundkvists dueli noslēdza ar 36 atvairītiem metieniem, bet “Sabres” pa saviem vārtiem ļāva izpildīt 44 metienus.

“Rangers” komanda uzvarējusi 11 no pēdējām 13 izbraukuma spēlēm. Ar 18 šādiem panākumiem tā ir visas līgas līdere.

Kopā šosezon Girgensons 50 spēlēs izcēlies ar sešiem vārtiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm, kā arī negatīva lietderības koeficienta -2.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā “Sabres” vienība ar 50 punktiem 50 spēlēs ieņem 14.pozīciju, bet Atlantijas divīzijā “Sabres” ir sestajā vietā. Abās šajās ieskaitēs tā atrodas priekšā Tampabejas “Lightning” un Detroitas “Wings”.

Tikmēr “Rangers” ar 65 punktiem 51 mačā ir Austrumu konferences piektajā vietā.

Nākamajā spēlē “Sabres” sestdien uzņems Otavas “Senators”.