Girgensona pārstāvētā “Sabres” NHL mačā uzvar “Flames” (+VIDEO)

22/11/2016 13:09
Zemgus Girgensons - NHL: Bufalo Sabres - Sportazinas.com

Bufalo (ASV), 22.nov., LETA–NHL. Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” pirmdien regulārā čempionāta mačā ar rezultātu 4:2 (0:1, 3:0, 1:1) savā laukumā pārspēja Kalgari “Flames”.

Pēc sešu zaudējumu sērijas “Sabres” uzvarējusi otro maču pēc kārtas.

Mača rezultātu pirmā perioda sestajā minūtē atklāja viesu uzbrucējs Mīkaels Baklunds, kurš izmantoja pretuzbrukuma situāciju, kurā “Flames” hokejistiem izdevās izslidot trijatā pret vienu “Sabres” aizsargu. Otrā perioda 11.minūtē Kails Okposo realizēja vairākumu un panāca izlīdzinājumu, bet pusminūti vēlāk Jūhans Lāšons izvirzīja vadībā mājiniekus.

Pēc minūtes “Sabres” bija panākuši jau 3:1, jo precīzi meta arī Mets Moulsons, tādējādi mājinieki 99 sekunžu laikā bija atzīmējušies ar trim vārtu guvumiem. Visus trīs vārtus mājinieki guva vairākumā, turklāt vairākumu, kurā precīzs bija Moulsons, nopelnīja tieši Girgensons. Trešā perioda 22.sekundē Metjū Tkačuks samazināja mājinieku pārsvaru līdz minimumam, taču pēc nepilnām divām minūtēm Markuss Folinjo atjaunoja divu vārtu handikapu. “Flames” līdz mača beigām neatspēlējās, un “Sabres” svinēja uzvaru ar rezultātu 4:2.

Girgensons šajā spēlē laukumā bija 13 minūtes un 13 sekundes, kuru laikā izpildīja vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu metienu, nopelnot neitrālu lietderības koeficientu.

Girgensons šosezon 19 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles, nopelnot negatīvu lietderības rādītāju -5.

“Sabres” hokejisti 19 spēlēs tikuši pie 18 punktiem, pakāpjoties uz 14.vietu Austrumu konferencē. Tikmēr Atlantijas divīzijā komanda ir priekšpēdējā, septītajā, pozīcijā.

Savukārt “Flames” vienība ar 17 punktiem 21 cīņā ieņem piekto vietu Klusā okeāna divīzijā.