Girgensona pārstāvētā “Sabres” otro sezonu pēc kārtas paliek pēdējā NHL

11/04/2015 21:21

Pašlaik savainotā latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda otro sezonu pēc kārtas palikusi pēdējā vietā Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta kopvērtējumā.

“Sabres” piektdien izbraukumā ar 2:4 (1:2, 1:0, 0:2) piekāpās Kolumbusas “Blue Jackets” hokejistiem.

Mājinieki rezultātu atklāja jau 14.sekundē, kad izcēlās Niks Folinjo, taču pēc nedaudz vairāk kā divām minūtēm “Sabres” hokejists krievs Mihails Grigorenko panāca izlīdzinājumu. Pēc tam gan “Blue Jackets” vēlreiz izvirzījās vadībā, bet otrajā periodā izlīdzinājumu panāca pieredzējušais Braients Džionta.

Tiesa, noslēdzošajā trešdaļā Kolumbusas komanda nodrošināja panākumu, gūstot divus bezatbildes vārtus.

Jau vēstīts, ka Girgensons iepriekš, bloķējot pretinieka metienu, saņēma triecienu ar ripu pa savas labās kājas potīti, tādējādi gūstot savainojumu, kura dēļ nav spēlējis kopš 24.februāra. Lai arī sākotnēji tika minēts, ka Girgensons nespēlēs vien aptuveni divas nedēļas, vēlāk “Sabres” galvenais treneris Teds Nolans vairs nebija drošs par šādu scenāriju, bet tagad atzinis, ka ar latvieti šosezon vairs nerēķinās.

Šosezon latvietis 61 mača laikā guvis 15 vārtus un veicis 15 rezultatīvas piespēles.

Līdz regulārās sezonas izskaņai “Sabres” hokejistiem atlicis vairs tikai viens mačs – jau sestdien savā laukumā pret Pitsburgas “Penguins”.

Bufalo komanda ar 54 punktiem 81 spēlē ir stabili vājākā komanda Atlantijas divīzijas kopvērtējumā, kā arī ieņem noslēdzošo 16.vietu arī Austrumu konferencē. Arī visas līgas kopvērtējumā tā pašlaik ir pēdējā, turklāt šo vietu saglabās arī pēc regulārās sezonas noslēguma.