Girgensona pārstāvētā “Sabres” paņirgājas par “Blue Jackets” aizsardzību un vārtsargiem (VIDEO)

08/12/2022 08:29
Elvis Merzļikins pret Teidžu Tompsonu

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” ar 9:4 sagrāva Kolumbusas “Blue Jackets”.

Spēles liktenis bija skaidrs jau pirmajā trešdaļā, kurā Jonasa Korpisalo sargātajos vārtos ielidoja trīs ripas, un vēl trīs ielaida Elvis Merzļikins, kurš savu pārinieku nomainīja jau astotajā minūtē. Elvis laukumā palika arī otrajā periodā, kurā ielaida vēl trīs ripas, savukārt uz trešo trešdaļu vārtos atgriezās Korpisalo, kurš noslēdzošajās 20 minūtēs palika nepārspēts.

Merzļikina statistika šajā spēlē ir katastrofāla – 32 minūtes un 32 sekundes, kuru laikā atvairīti 15 no 21 metiena jeb 71,4%, savukārt Korpisalo nospēlēja 27 minūtes un 28 sekundes, atsitot sešus no deviņiem metieniem (66,7%).

Girgensons nospēlēja 15 minūtes un 18 sekundes. Latvietis punktus neguva un pielietoja divus spēka paņēmienus.

Fantastisku sniegumu “Sabres” rindās demonstrēja Teidžs Tompsons, kuram pieci vārti un viena piespēle. Pa četriem punktiem sakrājuši Alekss Taks (1+3) un Džefs Skiners (0+4).

“Blue Jackets” tas bija sestais zaudējums septiņos mačos, kamēr “Sabres” tika pie trešās uzvaras četrās spēlēs.