Girgensona “Sabres” ar “sauso” uzvaru pār “Senators” pārtrauc trīs zaudējumu sēriju

05/02/2017 11:10

Bufalo (ASV), 5.febr., LETA. Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” sestdien regulārā čempionāta mačā savā laukumā ar rezultātu 4:0 (1:0, 1:0, 2:0) pārspēja Otavas “Senators”.

Līdz ar to “Sabres” pārtrauca trīs zaudējumu sēriju. Bufalo komandas uzvaru kaldināja vārtsargs Robins Lēners, kurš atvairīja visas 37 pretinieku mestās ripas.

Mača rezultātu pirmā perioda vidū atklāja Kails Okposo, bet otrajā trešdaļā Raiens O’Railijs panāca jau divu vārtu pārsvaru. Spēles trešajā nogrieznī vēl pa divām ripām “Senators” vārtos iemeta Sems Reinhārts un Markuss Folinjo, “Sabres” komandai izcīnot uzvaru ar 4:0.

Girgensons šajā spēlē laukumā bija 19 minūtes un 18 sekundes, kuru laikā izpildīja trīs spēka paņēmienus un uzvarēja septiņos no 14 iemetieniem. Latviešu uzbrucējs spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Kopā šosezon Girgensons 51 spēlē izcēlies ar sešiem vārtiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm, kā arī negatīva lietderības koeficienta -2.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā “Sabres” vienība ar 52 punktiem 51 spēlē ieņem 15.pozīciju, bet Atlantijas divīzijā tā ir septītajā vietā. Abās šajās ieskaitēs Bufalo komanda atrodas priekšā Tampabejas “Lightning”, kuras sistēmā spēlē latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis.

Tikmēr “Senators” atrodas sestajā vietā Austrumu konferencē un otrajā pozīcijā Atlantijas divīzijā.

Nākamajā mačā “Sabres” pirmdien viesosies pie Ņūdžersijas “Devils”.