Girgensona “Sabres” cieš minimālu zaudējumu “Devils” komandai (+VIDEO)

07/02/2017 09:31

Ņūdžersija (ASV), 7.febr., LETA–NHL. Latvieša Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” pirmdien regulārā čempionāta spēlē viesos ar 1:2 (0:0, 0:1, 1:1) piekāpās Ņūdžersijas “Devils” vienībai.

“Sabres” pēdējās piecās spēlēs cietusi četrus zaudējumus.

Mača rezultātu otrā perioda vidū atklāja “Devils” uzbrucējs Adams Enrīkešs, kurš no aizvārtes atjautīgi raidīja ripu pa “Sabres” aizsarga Koudija Frensona kāju, tai ielidojot viesu vārtos. Tuvojoties trešās trešdaļas vidum, Tailers Eniss no asa leņķa izlīdzināja mača rezultātu.

Tiesa, četras minūtes vēlāk Pāvels Zaha no vārtu priekšas realizēja vairākumu. “Sabres” tā arī neatspēlējās un cieta zaudējumu ar 1:2.

“Redzēju atlēkušo ripu, kas man trāpīja tieši uz nūjas. Vārtsargs neredzēja, kur ripa lidos, mēģināju viņu pārsteigt,” par uzvaras vārtu guvumu stāstīja Zaha.

“Cik es redzēju, mums nebija nevienas iespējas. Pretinieku vārtsargam bija viegla spēle,” pēc dueļa teica “Sabres” ripu ķērājs Robins Lēners.

Girgensons šajā mačā laukumā bija 18 minūtes un 16 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, veica trīs spēka paņēmienus, uzvarēja septiņos no 15 iemetieniem un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Kopā šosezon Girgensons 52 spēlēs izcēlies ar sešiem vārtiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm, kā arī negatīva lietderības koeficienta -2.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā “Sabres” vienība ar 52 punktiem 52 spēlēs ieņem 15.pozīciju, bet Atlantijas divīzijā tā ir septītajā vietā. Abās šajās ieskaitēs Bufalo komanda atrodas priekšā Tampabejas “Lightning”, kuras sistēmā spēlē latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis.

Tikmēr “Devils” ar 56 punktiem 54 spēlēs ir 12.vietā Austrumu konferencē, bet Metropoles divīzijā tā ieņem septīto vietu.

Nākamajā mačā “Sabres” otrdien savā laukumā uzņems Sanhosē “Sharks”.

Andrejs Gražulis | Foto: Ieva Leiniša/LETA