Girgensona “Sabres” dramatiska sakāve 11 vārtu trillerī (VIDEO)

08/02/2019 05:17

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) pēdējās piecās minūtēs mačā pret Karolīnas “Hurricanes” divu vārtu deficītu spēja atspēlēt Zemgus Girgensona Bufalo “Sabres”, kas beigās tomēr piedzīvoja sāpīgu neveiksmi pagarinājumā – 5:6.

Latviešu uzbrucējs šoreiz laukumā pavadīja salīdzinoši ilgu laiku (13:47 minūtes), kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem, izdarīja divus spēka paņēmienus, vienreiz bloķēja metienu, vienreiz atņēma ripu pretiniekiem, kā arī nopelnīja lietderības koeficientu -1.

Girgensons šosezon laukumā pavadītajās 46 spēlēs izcēlies ar trim vārtu guvumiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm.

Aizraujošā spēlē pirmos divus vārtus guva “Hurricanes” (2:0), tomēr līdz otrā perioda beigām “Sabres” bija spējusi atspēlēties – 2:2.

Dinamiskā trešajā periodā abas komandas apmainījās ar trim vārtiem katra. Sākumā “Hurricanes” atguva divu precīzu raidījumu handikapu (5:3), kamēr mača pēdējās piecās minūtēs Marko Skandella un Džefs Skiners mājinieku labā izrāva neizšķirtu – 5:5.

Tomēr pagarinājumā veiksme atkal uzspīdēja viesiem, Teuvo Terevainenam tā ceturtajā minūtē panākot uzvaru “Hurricanes” – 6:5.

Pa diviem vārtiem šajā mačā guva kanādietis Džefs Skiners (Sabres) un soms Teuvo Terevainens (Hurricanes), kura rēķinā arī viena rezultatīva piespēle.

Ar 53 mačos iekrātiem 59 punktiem “Sabres” Austrumu konferencē ieņem desmito pozīciju.

Savu nākamo spēli Bufalo vienība aizvadīs 9. februāra vakarā, kad tā savā laukumā uzņems Detroitas “Red Wings”.