Girgensona “Sabres” izgāžas otrajā trešdaļā un zaudē trešo maču pēc kārtas

18/11/2023 08:17
Zemgus Girgensons

Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons piektdien vienreiz meta pa vārtiem Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda piedzīvoja zaudējumu. “Sabres” viesos ar rezultātu 2:3 (0:0, 1:3, 1:0) zaudēja Vinipegas “Jets” vienībai.

Bufalo komanda aizvaīja neveiksmīgu nogriezni otrajā periodā, kad divās minūtēs ielaida divus vārtus. Lai arī Alekss Taks ātri samazināja deficītu līdz 1:2, tomēr līdz pārtraukumam Nikolajs Ilerss atjaunoja divu golu pārsvaru “Jets” labā. Trešā perioda sākumā Džons Džeisons Peterka panāca 2:3, ar šādu rezultātu spēlei arī noslēdzoties.

Latvijas uzbrucējs šajā mačā uz ledus pavadīja 12 minūtes un 34 sekundes, kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus un iekrāja neitrālu lietderības koeficientu.

“Sabres” tas bija trešais zaudējums pēc kārtas un ceturtais pēdējos piecos mačos.

“Sabres” ar 15 punktiem 17 spēlēs ieņem 14.vietu Austrumu konferencē.