Girgensona “Sabres” kapitulē Merzļikina pārstāvētajai “Blue Jackets” (VIDEO)

01/04/2019 08:01
Zemgus Girgensons. Sportazinas.com

Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda piedzīvoja pārliecinošu zaudējumu Kolumbusas “Blue Jackets”, kas nesen kā parakstīja līgumu ar vārtsargu Elvi Merzļikinu.

“Sabres” piekāpās ar rezultātu 0:4, bet Kolumbusai šī bija piektā uzvara pēc kārtas, un vienība turpina cīņu par “play-off”. Tikmēr “Sabres” šis bija otrais zaudējums pēc kārtas,

Girgensons laukumā pavadīja astoņas minūtes un 18 sekundes. Metienus pa vārtiem viņš neizdarīja, tomēr izpildīja divus spēka paņēmienus un nopelnīja divas soda minūtes, spēli noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu -3.

Kolumbusa spēles pirmajā periodā guva trīs vārtus. Mača astotajā minūtē izcēlās Pjērs-Luks Dubuā, kam sekoja Olivera Bjorkstranda vārtu guvums bet pēc tam precīzs bija arī Niks Folinjo. Otrās trešdaļas beigu daļā Kolumbusas rindās ceturtos komandas vārtus guva Džošs Andersons, bet trešajā trešdaļā rezultāts vairs nemainījās, un spēle noslēdzās ar pārliecinošu “Blue Jackets” uzvaru.

Girgensons šosezon kopumā aizvadītajās 70 spēles, kuru laikā guvis četrus vārtus, asistējis 13 vārtu guvumos un ticis pie negatīva lietderības koeficienta -13. Tikmēr sagaidāms, ka Merzļikins šosezon NHL vēl debiju nepiedzīvos.

Nākamo maču “Sabres’’ aizvadīs naktī uz trešdienu plkst 2:00 pēc Latvijas laika, savā laukumā tiekoties ar Nešvilas “Predators”, kura jau ir nodrošinājusi vietu “Play-off” turnīrā.