Girgensona “Sabres” pēcspēles metienos zaudē panākumu sen neguvušajai “Red Wings” (+VIDEO)

24/11/2016 09:23

Bufalo (ASV), 24.nov., LETA. Latvijas hokejists Zemgus Girgensons un viņa pārstāvētā Bufalo “Sabres” trešdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē savā laukumā pēcspēles metienos ar rezultātu 1:2 (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 0:1) zaudēja Detroitas “Red Wings”, kura līdz ar to pārtrauca četru neveiksmju sēriju.

“Sabres” hokejistiem pārtrūka divu uzvarētu spēļu sērija, bet pēdējos desmit mačos viņi cieta jau septīto zaudējumu.

Girgensons šajā mačā nospēlēja 13 minūtes un 12 sekundes, izdarīja četrus spēka paņēmienus un zaudēja divos iemetienos, maču beidzot ar neitrālu lietderības rādītāju.

Latvietis darbojās “Sabres” otrā uzbrucēju virknējum malā, spēlējot vienā maiņā ar Evanderu Keinu un Semu Reinhārtu.

Līdzīgajā spēlē rezultāts tika atklāts otrajā trešdaļā, kad precīzs bija “Red Wings” zviedru uzbrucējs Gustavs Nīkvists, tomēr trešā perioda sākumā “Sabres” kapteinis Braiens Džionta atjaunoja līzsvaru, gūstot savus ceturtos vārtus sezonā.

Pamatlaikā un pagarinājumā uzvarētājs netika noteikts, bet pēcspēles metienos “Red Wings” rindās “bullīšus” realizēja Nīkvists un austrietis Tomāšs Vaneks, kamēr “Sabres” ar Reinhārta iemesto pēcspēles metienu uzvarai bija par maz.

Par spēles varoni kļuva “Red Wings” vārtsargs Džimijs Hovards, kurš atvairīja 32 no 33 metieniem, savukārt Bufalo kluba ripu ķērājs Robins Lēners tika galā ar 23 no 24 pretinieku raidījumiem.

Girgensons pēdējos deviņos mačos ar rezultativitāti nav izcēlies, bet šosezon 20 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles, nopelnot negatīvu lietderības rādītāju -5.

Šosezon “Sabres” 20 spēlēs tikuši pie 19 punktiem, bet tāda pat bilande ir “Red Wings” komandai, kura līdz ar to pakāpās uz 14.vietu Austrumu konferencē, bet uz pirmspēdējo nobīdīja tieši Bufalo komandu. Tikmēr Atlantijas divīzijā “Sabres” ir pēdējā, astotajā, pozīcijā.

Nākamo spēli Bufalo vienība aizvadīs piektdien, kad viesosies pie Vašingtonas “Capitals”.