Girgensona “Sabres” piedzīvo vēl vienu sagrāvi cīņā par “play-off” (VIDEO)

22/03/2023 08:29
Nešvilas Predators

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē zaudējumu piedzīvoja Latvijas uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” vienība, kas ar 3:7 (0:2, 2:4, 1:1) savā laukumā piekāpās Nešvilas “Predators”.

Girgensons laukumā bija desmit minūtes un 57 sekundes, no kurām divas minūtes un 15 sekundes spēlēja mazākumā. Latvieša kontā viens metiens pa vārtiem, uzvarēti trīs no četriem iemetieniem un negatīvs lietderības koeficients -2. “Sabres” labā vārtus guva Dilans Kozens, Džefs Skiners un Teidžs Tompsons, kamēr viesu sastāvā ar 2+2 izcēlās Lūks Evandželista, 2+1 iekrāja Mets Dušēns, bet pa 1+1 savā kontā ierakstīja Filips Tomasīno, Raiens Makdonaun Tomijs Novaks.

Vēl vienā mačā bez latviešu vārtsarga Elvja Merzļikina spēlējošā Kolumbusas “Blue Jackets” vienība viesos ar 7:6 (1:3, 2:2, 3:1, 1:0) papildlaikā pieveica Vašingtonas “Capitals”.

Uzvaras vārtus pagarinājuma trešajā minūtē viesu rindās guva Džeks Rosloviks, kurš ar precīzu metienu izcēlās arī pamatlaikā. Tāpat divus vārtus uzvarētāju sastāvā guva Ādams Būkvists, pa 1+1 sakrāja Ēriks Robertsons un Emīls Bemstrēms, bet vēl reizi precīzs bija Būns Dženers. “Capitals” sastāvā vienus vārtus guva Aleksandrs Ovečkins, tādejādi sakrājot 40 precīzus metienus šajā sezonā un jau 13.reizi karjerā gūstot vismaz 40 vārtus NHL regulārajā sezonā. Ar diviem precīziem metieniem mājinieku rindās izcēlās Niks Džensens, bet vēl pa reizei precīzi bija Konors Šīrijs, Sonijs Milano un Timotijs Līfs Ošī.

“Golden Knights” ar 94 punktiem 71 mačā ieņem pirmo vietu Rietumu konferencē, “Sabres” ar 72 punktiem 70 cīņās ir 12.pozīcijā Austrumos, bet “Blue Jackets” ar 51 punktu 70 spēlēs ir pēdējie kā Austrumu konferencē, tā visā līgā.