Girgensona “Sabres” turpina spīdēt – uzvara pār “Sharks” un atkārtots kluba rekords (VIDEO)

28/11/2018 08:13

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) šonakt jau desmito panākumu pēc kārtas guvusi Bufalo “Sabres”, kas savā laukumā, pēc vienas spēles izlaišanas laukumā atgriežoties Zemgum Girgensonam, savā laukumā pagarinājumā ar 3:2 pārspēja Sanhosē “Sharks”.

Girgensons šajā spēlē darbojās sev ierastajā ceturtajā maiņā un uz ledus pavadīja 12:56 minūtes, 3:06 no tām skaitliskajā mazākumā. Latviešu uzbrucējs izpildīja vienu metienu pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Spēles rezultāts tika atklāts otrā perioda 15. minūtē, kad lielisku individuālo meistarību nodemonstrēja somu aizsargs Rasmuss Ristolainens. “Sabres” dubultot pārsvaru izdevās noslēdzošās trešdaļas piektajā minūtē. Šoreiz pirmais pie “Sharks” vārtu staba pēc Sema Reinharta piespēles bija cits aizsargs Neitans Boljē – 2:0.

Viesi gan vēl līdz pamatlaika beigām paguva atspēlēties. Vispirms 52. minūtē rezultātu 1:2 ar spēcīgu un precīzu raidījumu panāca pieredzējušais Džo Pavelskis. Savukārt 57. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, tas pats Pavelskis jau no aizvārtes pārspēja modrību zaudējušo “Sabres” vārtsargu Kārteru Hatonu – 2:2.

Sekoja papildlaiks, un tā otrajā minūtē “Sharks” nesekmīgo spēli aizsardzībā izmantoja Džefs Skiners, kurš skaisti apspēlēja Martinu Džounsu un ar saviem 19. vārtiem šosezon atnesa mājiniekiem kārtējo uzvaru.

„Sabres” tādējādi izdevies atkārtot iepriekš tikai 1984. un 2006. gadā iespēto un izcīnīt desmit panākumus pēc kārtas. Ar 25 mačos iekrātajiem 36 punktiem Bufalo vienībai izdevies apsteigt gan Tampabejas “Lightning”, gan Nešvilas “Predators” (abām pa 35 punktiem) un izvirzīties visas līgas līderpozīcijās.