Girgensona “Sabres” uzvar vienu no Austrumu favorītiem un atgriežas uz uzvaru takas (VIDEO)

25/03/2023 08:21
Bufalo

Šonakt Nacionālajā hokeja līgā (NHL) latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” mājās ar rezultātu 5:4 pārspēja Ņūdžersijas “Devils”, pārtraucot četru zaudējumu sēriju.

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 12 minūtes un 42 sekundes, no kurām vienu minūti un 42 sekundes nospēlēja mazākumā. Latvietis neizdarīja metienus meta pa vārtiem, taču pielietoja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku metienu, uzvarēja 50% iemetienu un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu (0).

Girgensons, kurš šosezon pilda komandas kapteiņa asistenta funkcijas, regulārā čempionāta 69 spēlēs izcēlies ar 16 (9+7) rezultativitātes punktiem, 14 soda minūtēm un negatīvu lietderības koeficientu (-6).

Uzvarētājiem ar trīs punktiem (2+1) izcēlās Alekss Taks, bet par punktu mazāk guva uzreiz trīs hokejisti – Dilans Kazenss (1+1), Džons Peterka (0+2) un Džeks Kvīns (1+1). Tikmēr viesu sastāvā rezultatīvākais bija Džeks Hjūzs (2+1) un aizsargs Kevins Bāls (1+1).

“Sabres” patlaban ar 74 punktiem 71 spēlē ieņem 12.vietu Austrumu konferencē. Girgensona pārstāvētā komanda nākamo maču aizvadīs jau šovakar, 25.februārī, plkst. 23:00 pēc Latvijas laika agrajā spēlē lūkojot tikt pie vēl vienas uzvaras viesos pret Ņujorkas “Islanders”.