Girgensonam 1+1, “Sabres” uzvar Ņujorkā, Kolumbusa iemet septiņus “pingvīniem” (VIDEO)

29/09/2018 08:49
Zemgus-Girgensons-Sabres-sportazinas

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kārtējā pārbaudes spēlē ar rezultatīvu sniegumu izcēlies Zemgus Girgensons, kurš Bufalo “Sabres” uzvarā (5:4) viesos pār Ņujorkas “Islanders” izcēlās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli.

Latvietis guva savas komandas pirmos vārtus, pirmā perioda vidū panākot neizšķirtu – 1:1. Turpinājumā nākamos četrus no pieciem vārtiem guva tieši “Sabres” hokejisti, iegūstot noteicošu trīs vārtu pārsvaru – 5:2. Girgensonam rezultatīva piespēle komandas otrajā vārtu guvumā.

Girgensons komandas pēdējā pārbaudes spēlē pirms regulārās sezonas laukumā izgāja ceturtajā “Sabres” maiņā, izdarot arī divus metienus pa vārtiem un nopelnot lietderības koeficiantu +2.

Ar diviem precīziem raidījumiem izcēlās “Sabres” hokejists Džefs Skiners un “Islanders” spēlētājs Anderss Lī.

Citā spēlē Kolumbusas “Blue Jackets” mača noslēgumā guva divus vārtus, ar iespaidīgu rezultātu 7:6 pieveicot principiālo sāncensi Pitsburgas “Penguins”. Divi vārti Artēmija Panarina (Blue Jackets) un Derika Brasāra (Penguins) rēķinā.

Savukārt Stenlija kausa čempionei Vašingtonas “Capitals” nepietika ar diviem Aleksandra Ovečkina vārtu guvumiem, lai novērstu zaudējumu pagarinājumā ar 4:5 pret pastarīti Karolīnas “Hurricanes”. Divus, tostarp uzvaru nesošos vārtus, “Hurricanes” labā guva Sebastjans Aho.

Tikmēr ļoti pārliecinošu uzvaru guvusi viena no gaidāmās sezonas favorītēm Toronto “Maple Leafs”, kas, pateicoties četriem otrajā periodā gūtajiem vārtiem, ar 6:2 sagrāva Detroitas “Red Wings”. Divi vārti Džeika Gārdinera kontā.

Visbeidzot citās spēlēs Stenlija kausa fināliste Lasvegasas “Golden Knights” ar 2:0 apspēlēja Losandželosas “Kings”, Kolorado “Avalanche” ar 4:3 – Minesotas “Wild”, kamēr Sentluisas “Blues” ar 3:1 – Dalasas “Stars”.