Girgensonam -2, “Sabres” pārliecinoša sakāve mājās pret “Avalanche” (VIDEO)

12/10/2018 08:11

Otro zaudējumu aizvadītajās četrās jaunās Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonas spēlēs piedzīvojusi Bufalo “Sabres”, kas savā laukumā ar 1:6 pārliecinoši atzina Kolorādo “Avalanche” pārākumu. Latvietis Zemgus Girgenonsons mājinieku sastāvā ar rezultativitātes punktiem neizcēlās.

Girgensons kopā ar Evanu Rodrigesu un Džeisonu Pominvillu darbojās “Sabres” ceturtajā uzbrucēju virknējumā un uz ledus pavadīja 13:02 minūtes, 4:30 no tām pavadot aizstāvoties skaitliskajā mazākumā. Zemga rēķinā viens metiens pa vārtiem, viens spēka paņēmiens, kā arī negatīvs lietderības koeficients -2.

“Sabres” pirmos vārtus zaudēja 11. minūtē, bet nākamo piecu laikā mājinieku cietoksnī lidoja vēl divas ripas, trešdaļai noslēdzoties ar 0:3. Bufalo vienība otrā perioda beigu daļā spēja samazināt deficītu līdz 1:3, kad pēc Rasmusa Dalīna piespēles savus pirmos vārtus šosezon guva Neitans Beljū. Jāatzīmē, ka tas bija pirmais punkts arī šovasar ar pirmo numuru draftētajam zviedru aizsargam Dalīnam.

Tomēr vien 28 sekundes vēlāk precīzs bija Neitans Makinons, atjaunojot trīs vārtu starpību (4:1), bet noslēdzošās trešdaļas pēdējās piecās minūtēs “Sabres” cietoksni ieņēma arī Aleksandrs Kerfūts, kā arī otro reizi šovakar Makinons – 6:1.

Kanādietis Makinons līdz ar to guvis vārtus visos četros aizvadītajos mačos šosezon (kopumā 5+1), tikmēr ar trim rezultatīvām piespēlēm izcēlās soms Miko Rantanens. “Avalanche” ar trim uzvarām četrās spēlēs Rietumu konferencē pakāpusies uz otro pozīciju, savukārt “Sabres” pagaidām ar diviem panākumiem austrumos atrodas desmitajā vietā.

Bufalo vienība nākamo maču aizvadīs naktī uz svētdienu, viesojoties pie Arizonas “Coyotes”.