Girgensonam 3 minūtes mazākumā, “Sabres” devītais zaudējums sezonā

28/10/2017 23:43
Sanhosē

Zemgus Girgensona pārstāvētais Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Bufalo “Sabres” sīvā spēlē ar 2:3 (0:1, 2:1, 0:1) atzina Sanhosē “Sharks” pārākumu.

“Sabres” pirmajā trešdaļā bija trīs iespējas spēlēt vairākumā, tomēr netika realizēts neviens no skaitliskajiem vairākumiem. Rezultātu pirmās trešdaļas desmitajā minūtē atklāja Jonass Donskojs, kurš prasmīgi izmantoja Bufalo spēlētāju kļūdu Sanhosē zonā un izgājienā vienatnē pret “Sabres” vārtsargu raidīja ripu virs Robina Lēnera ķērājcimda.

Otrās trešdaļas sākumā mazākumu, kuru rezultatīvi izmantoja “Sabres” hokejisti, Sanhosē komandai nopelnīja Džoels Vords. Vairākumā neizšķirtu panāca Raiens O’Railijs, kurš no kreisā iemetienu apļa spēcīgi raidīja ripu tālajā vārtu augšējā stūrī. Bufalo pārsvaru otrās trešdaļas 15. minūtē panāca Džeisons Pominvils, kurš veiksmīgi izmantoja Sanhosē hokejistu kļūdas savā zonā. 12 sekundes pirms perioda beigām rezultātu izlīdzināja “Sharks” uzbrucējs Kriss Tīrnijs.

Trešajā trešdaļā tika gūti tikai vieni vārti, kad “Sharks” komandai 57. minūtē uzvaru ar asu metienu no tuvas distances nokārtoja Logans Kutūrs. “Sabres” komanda piedzīvoja devīto zaudējumu sezonas 12 spēlēs.

Girgensonam šī bija otrā aizvadītā spēle kopš traumas. Uzbrucējs spēli aizvadīja trešajā maiņā, uz ledus pavadot 10:17 minūtes, no kurām 3:13 tika nospēlētas mazākumā. Latvijas izlases uzbrucējs spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu, ne reizi nemetot ripu pa pretinieku vārtiem un neveicot spēka paņēmienus.

Šajā sezonā Latvijas izlases uzbrucējs aizvadījis deviņas spēles, izceļoties ar vienu vārtu guvumu un divām rezultatīvām piespēlēm.