Girgensonam aktīvs sniegums “Sabres” svarīgā uzvarā cīņā par “play-off” (VIDEO)

02/04/2023 07:58
Bufalo

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Zemgus Girgensons un Bufalo “Sabres” ar rezultātu 6:3 apspēlēja Filadelfijas “Flyers” vienību, izcīnot otro uzvaru pēc kārtas un turpinot cīņu par “play-off”.

Girgensons laukumā pavadīja 16 minūtes un divas sekundes, tostarp minūti un 53 sekundes viņš spēlēja skaitliskajā mazākumā, bet 50 sekundes – vairākumā. Sev atvēlētajā laikā latvietis izcēlās trīs metieniem pa vārtiem, diviem spēka paņēmieniem, vienu bloķētu metienu un neitrālu lietderības koeficientu.

Par mača galveno varoni kļuva viens no “Sabres” līderiem Alekss Taks, atzīmējoties ar “hat-trick”. Vēl ar precīziem metieniem tika Kails Okposo, Džordans Grīnvejs un Džefs Skiners, kamēr “Flyers” labā dublis jeb divi vārti Morganam Frostam, bet viens gols Trevisam Konenkijam. Bufalo vienības vārtsargs Uko-Peka Lukonens tika galā ar 39 no 42 metieniem.

Pateicoties panākumam, “Sabres” Austrumu konferences “wild card” zonai pietuvojās četru punktu attālumā. Tiesa, Girgensona pārstāvētajai komandai, salīdzinājumā ar konkurentiem, ir daži mači rezervē.

Citā mačā sagrāvi piedzīvoja Kolumbusas “Blue Jackets” bez savainotā Elvja Merzļikina ierindā, savā laukumā ar 0:7 atzīstot “Sabres” konkurentes Floridas “Panthers” pārākumu. Uzvarētāju rindās fantastisks mačs Kārteram Verheigī – četri gūti vārti. “Blue Jackets” ripu ķērājs Maikls Hačinsons atvairīja 42 no 49 “šāvieniem” pa viņa sargātajiem vārtiem.