Girgensonam blāvs sniegums pret “Hurricanes”, Bļugers un “Penguins” piekāpjas līderiem (VIDEO)

06/04/2022 07:41
Zemgus Girgensons

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Zemgus Girgensons un Bufalo “Sabres” ar rezultātu 4:2 pārspēja Karolīnas “Hurricanes”, sagādājot pretiniekiem otro zaudējumu pēc kārtas. Girgensons laukumā pavadīja 14 minūtes un 43 sekundes, kuru laikā izcēlās tikai ar vienu metienu pa pretinieku vārtiem.

Uzvarētāju labā vārtus guva Džefs Skiners, Keisijs Mitleštads, Viktors Olafsons un Dilans Kozens, bet zaudētājiem savu gūto vārtu kontu papildināja Jespers Fasts un Nino Nīderraiters. “Sabres” ar 63 punktiem 71 spēlē atrodas sestajā vietā Atlantijas divīzijā, bet “Hurricanes” ar 98 punktiem 70 mačos ir Metropolitēna divīzija līdervienība.

Tikmēr Teodors Bļugers un Pitsburgas “Penguins” ar rezultātu 4:6 atzina līgas līdervienības Kolorādo “Avalanche” pārākumu, ciešot otro neveiksmi pēc kārtas. Bļugers uz ledus bija 14 minūtes un 43 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa vārtiem, veica divus spēka paņēmienus, kā arī uzvarēja 67% iemetienu.

“Penguins” vienībā ar goliem atzīmējās Braiens Rasts, Evans Rodrigess, Džeiks Gencels un Maiks Matesons. Savukārt “Avalanche” labā ripu pretinieku vārtos divreiz raidīja Natans Makinons, bet pa reizei to izdarīja Žožefs Kompfers, Džošs Mensons, Darens Helms un Arturi Lekhonens. “Penguins” ar 92 punktiem 71 duelī ir trešajā pozīcijā Metropolitēna divīzijā, bet “Avalanche” ar 106 punktiem 70 cīņās ir Centrālās divīzijas un visas līgas līdervienība.

Savukārt Balcera pārstāvētā Sanhosē “Sharks” mājās ar 1:2 (1:0, 0:0, 0:1, 0:1) papildlaikā zaudēja Edmontonas “Oilers”. Uzvaru papildlaika 31.sekundē izrāva Konors Makdeivids. Tomāša Hertla gūtie vārti 16.minūtē ļāva mājiniekiem līdz trešā perioda 12.minūtei atrasties vadībā, bet tad 1:1 panāca Raiens Nadžents-Hopkinss.

Balcers vienā no spēles epizodēm trāpīja pa vārtu stabiņu. Latviešu uzbrucējs otrdien spēlēja 14 minūtes un 56 sekundes, minūti un divas sekundes uz ledus pavadot mazākumā. Liepājnieks pielietoja vienu spēka paņēmienu, bloķēja divus metienus un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.