Girgensonam četri metieni zaudējumā pret “Canadiens” (+VIDEO)

01/02/2017 09:31

Monreāla, 1.febr., LETA. Latviešu hokejists Zemgus Girgensons otrdien bija aktīvs Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā, veicot četrus metienus pa vārtiem, bet viņa pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda viesos ar 2:5 (0:1, 0:3, 2:1) piekāpās Monreālas “Canadiens”.

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 16 minūtes un 26 sekundes, bet ar rezultativitāti neizcēlās. Latvietis pa šo laiku veica četrus metienus, bloķēja divus sāncenšu raidījumus un uzvarēja 40% iemetienu, kā arī cīņu noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Jau pēc pirmajām divām trešdaļām mača liktenis bija tikpat kā izšķirts, jo “Canadiens” atradās vadībā ar 4:0, turklāt 43.minūtē Monreālas komandas hokejists Makss Pačoretī guva mājinieku piektos vārtos, turklāt noformēja sev “hat-trick”.

Tikmēr “Sabres” abus vārtus guva mača izskaņā, kad atzīmējās krievs Dmitrijs Kuļikovs (pirmie vārti sezonā) un Braiens Džionta.

Kopā šosezon Girgensons 49 spēlēs izcēlies ar sešiem vārtiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm, kā arī negatīva lietderības koeficienta -2.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā “Sabres” vienība ar 49 punktiem 49 spēlēs ieņem 15.pozīciju, tomēr tikpat punkti ir arī pēdējā vietā esošajai Detroitas “Red Wings”. Savukārt Atlantijas divīzijā “Sabres” ieņem septīto vietu, arī esot priekšā “Red Wings”.

Tikmēr “Canadiens” ar 67 punktiem 50 mačos ir Austrumu konferences ceturtajā vietā.

Nākamajā spēlē “Sabres” ceturtdien uzņems Ņujorkas “Rangers”.