Girgensonam četri spēka paņēmieni, “Sabres” zaudējums Lasvegasā (VIDEO)

17/10/2018 08:34

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) trešo zaudējumu šosezon piedzīvojusi Bufalo “Sabres”, izbraukumā ar rezultātu 1:4 piekāpjoties pagājušās sezonas Stenlija kausa finālistei Lasvegasas “Golden Knights”.

Vienīgos vārtus viesi guva noslēdzošā perioda pēdējā minūtē, kad 1:3 panāca Vladimirs Sobotka, bet vien dažas sekundes vēlāk gala rezultātu ar raidījumu jau tukšos “Sabres” vārtos uzstādīja Džonatans Maršesols, kuram tas bija otrais precīzais raidījums spēlē.

Latvietis Zemgus Girgensons Bufalo kluba sastāvā darbojās ceturtajā uzbrucēju virknējumā un 12:24 (2:17 no tām mazākumā) uz ledus pavadītajās minūtēs izpildīja vienu metienu pa “Golden Knighs” vārtiem, pielietoja četrus spēka paņēmienus, kā arī nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu, kas bija labākais starp visiem “Sabres” uzbrucējiem.

Jāatzīmē, ka viesi nespēja realizēt nevienu no sešiem nopelnītajiem vairākumiem, kamēr laukuma saimnieki vārtu guvumā pārvērta vienu no trim skaitliskajiem pārsvariem.

“Golden Knights” tādējādi izdevies revanšēties Bufalo vienībai par zaudējumu (2:4) sezonas ievadā izbraukumā. Bez pieminētā Maršesola diviem vārtiem ar 1+2 izcēlās arī zviedrs Viljams Kārlsons, bet mājinieku cietoksnī ar 26 pretinieku metieniem galā tika Marks-Andrē Flerī, kurš tādējādi izcīnīja savu 407 uzvaru NHL karjerā. Kanādietis uzvarām bagātāko vārtsargu sarakstā nu panācis desmitajā pozīcijā esošo Glenu Holu.

Nākamo maču “Sabres” aizvadīs pēc divām dienām Sanhosē “Sharks” laukumā.