Girgensonam divi spēka paņēmieni un liels spēles laiks “Sabres” kārtējā uzvarā

26/10/2019 09:25

Latvieša Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” naktī uz sestdienu viesos ar 2:0 pārspēja Detroitas “Red Wings” komandu.

Girgensons laukumā pavadīja 16 minūtes un četras sekundes, kuru laikā izcēlās ar diviem spēka paņēmieniem un neitrālu lietderības koeficientu. Tāpat latvietis uzspēlēja divas minūtes un 33 sekundes skaitliskajā mazākumā.

Mača rezultāts tika atklāts otrā perioda 12. minūtē, kad Bufalo komandā pēc Sema Reinharta un Džeka Aikla piespēlēm ar metienu no zilās līnijas precīzs bija Džeiks Makeibs. Trešā perioda ievadā viesi rezalizēja skaitlisko vairākumu, kad Reinharts pēc teicamas piespēles vārtu priekšā netverami raidīja ripu vārtos – 2:0.

Citā NHL mačā Kolorādo “Avalanche” viesos ar 6:1 sagrāva Vegasas “Golden Knights”. Kolorādo komandas rindās ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Mets Kalverts, bet ar vienu precīzu metienu un divās rezultatīvajām piespēlēm uzvaru sekmēja Pjērs Eduards-Bellamērs.

Tikmēr Arizonas “Coyotes” izbraukumā ar 5:3 apspēlēja Ņūdžersijas “Devils“. Uzvarētaju rindās ar precīziem metieniem izcēlās Niks Šmits, Maikls Grabners, Olivers Ekmans-Larsons, Berets Heitons un Kleitons Kellers, bet zaudētājiem pa reizei precīzi bija Sami Vatanens, Džeks Hjūzs un Pāvels Zaka.

Toronto “Maple Leafs” mājās ar 4:1 sakāva Sanhosē “Sharks” vienību. Mājiniekiem precīzi bija Džeiks Muzins, Morgans Railijs, Iļja Mihajevs un Ostons Metjūzs, bet viesu rindās vienīgos vārtus guva Kevins Labanks.

Citā spēlē Rūdolfa Balcera pārstāvētā Otavas “Senators” savā laukumā ar 2:4 piekāpās Ņujorkas “Islanders”. Mājiniekiem divreiz precīzs bija Tailers Eniss, bet viesiem ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Niks Ledijs, vienu reizi precīzi bija Mets Mārtins un Deriks Brasārds.

Vašingtonas “Capitals” izbraukumā ar 6:5 pēcspēles metienu sērijā apspēlēja VankūverasCanucks“. Uzvarētāju rindās divus vārtus guva Jevgēņija Kuzņecovs un Mihals Kempnijs, bet vienu reizi precīzs bija Lars Ellers. Zaudētājiem Tims Šallers guva divus vārtus, bet pa reizei atzīmējās Broks Bozers, Eliass Petersons un Džeiks Virtanens. Uzvaru nesošo pēcspēles metienu realizēja Niklass Bakstroms.