Girgensonam liels spēles laiks mazākumā, Bufalo atzīst “Sharks” pārākumu

19/10/2018 08:22

Zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē piedzīvoja Latvijas izlases uzbrucēja Zemga Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda, kas ar 1:5 (0:2, 1:0, 0:3) atzina Sanhose “Sharks” hokejistu pārākumu.

Divus vārtus “haizivis” guva cīņas pirmajā periodā, kamēr otrajā trešdaļā Bufalo vienus vārtus spēja atgūt, precīzam esot aizsargam Džeikam Makeibam. Spēles izšķirošajās divdesmit minūtēs “Sharks” guva trīs bezatbildes vārtus, bet Logans Kutūrs nokārtoja sev “hat-trick”. Vēl pa vārtiem pievienoja Džo Pavelskis un Jonass Donskojs.

Girgensons spēlēja savas komandas ceturtajā uzbrucēju trijniekā kopā ar Evanu Rodrigesu un Džeisonu Pominvilu. Latviešu uzbrucējs uz ledus pavadīja 13:59 minūtes, no kurām iespaidīgas 5:12 pabija uz ledus mazākumā. Girgensons izdarīja divus spēka paņēmienus un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Girgensons šosezon septiņās spēlēs ir nopelnījis vienu rezultativitātes punktu par piespēli, kamēr “Sabres” ar sešiem punktiem Austrumu konferencē atrodas 12.vietā, bet līderei Toronto “Maple Leafs” ir 12 punkti astoņos dueļos.