Girgensonam mazākais spēles laiks starp uzbrucējiem pret “Lightning” (VIDEO)

04/03/2023 22:14
Zemgus Girgensons

Šovakar Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Zemgus Girgensons un Bufalo “Sabres” ar rezultātu 5:3 apspēlēja Tampabejas “Lightning” vienību, pārtraucot divu zaudējumu sēriju.

Girgensons laukumā pavadīja 11 minūtes un 36 sekundes, kas bija mazākais spēles laiks starp “Sabres” uzbrucējiem. Šajā laikā viņš izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, veica vienu spēka paņēmienu, uzvarēja vienīgajā iemetienā, kā arī noslēdza maču ar neitrālu lietderības koeficientu 0.

Pirmajā periodā abas komandas guva pa vieniem vārtiem skaitliskajā vairākumā. “Lightning” labā izcēlās Breidens Points, bet “Sabres” labā Teidžs Tompsons. Otrajā trešdaļā pilnībā dominēja “Sabres”, kas iemeta vēl trīs vārtus. To izdarīja Vinnijs Hinostroza, Taisons Josts un Džeks Kvins.

Noslēdzošajās pamatlaika 20 minūtēs “Sabres” pārsvaru palielināja Džefs Skiners, bet vēlāk “Lightning” atspēlēja divus vārtus, pateicoties Nika Perbiksa un Aleksandra Killorna precīzajiem metieniem.