Girgensonam “mīnuss”, karjeras rekordu sasniegušais Makdeivids nokārto “Oilers” uzvaru (VIDEO)

07/03/2023 07:51
Konors Makdeivids un Kreigs Andersons

Latvijas hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” vienība pirmdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā savā laukumā piekāpās Edmontonas “Oilers” komandai. Mājinieki piedzīvoja zaudējumu ar 2:3 (1:1, 0:1, 1:1), Girgensonam pie rezultativitātes punktiem netiekot.

Latviešu uzbrucējs šajā mačā laukumā bijā 11 minūtes un sešas sekundes, no kurām vienu minūti un 11 sekundes spēlēja mazākumā. Viņš statistikā atzīmējās ar četriem zaudētiem iemetieniem un negatīvu lietderības koeficientu -1.

Uzvarētāju rindās divus vārtus guva līgas rezultatīvākais spēlētājs Konors Makdeivids, bet reizi precīzs bija Dereks Raiens. Makdeivids šosezon ticis pie 124 (54+70) punktiem, sasniedzot savu rezultativitātes rekordu. Tāpat viņa kontā punkti jau 11 spēles pēc kārtas, kurās gūti 27 (12+15) punkti. Vārtus mājiniekiem guva Džefs Skiners un Dilans Kozens.

Bufalo vienība, kas nākamo maču aizvadīs otrdien viesos ar Ņujorkas “Islanders”, ar 68 izcīnītiem punktiem 62 mačos Austrumu konferencē atrodas devītajā vietā, bet “Oilers” ar 78 punktiem 65 spēlēs ir sestā.