Girgensonam negatīva lietderība, pārtrūkst “Sabres” uzvaru sērija (VIDEO)

23/10/2021 07:48
Zemgus Girgensons

Aizvadītajā naktī Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” ar 1:4 piekāpās Bostonas “Bruins”, piedzīvojot pirmo neveiksmi šosezon.

Pēc divām trešdaļām “Sabres” bija iedzinējos ar 0:3, vārtus gūstot Dāvidam Pastņakam, Tomasam Nosekam un Čārlijam Koilam. Sešarpus minūtes pirms sirēnas Viktors Olofsons samazināja deficītu līdz 1:3, tomēr Teilors Hols pielika punktu, iemetot ceturto ripu “Sabres” vārtos.

Girgensons laukumā pavadīja 17 minūtes un trīs sekundes, kuru laikā latviešu uzbrucējs izdarīja vienu metienu pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un uzvarēja 33% iemetienu, maču noslēdzot ar negatīvu lietderību -1. Šosezon latvietim četri (2+2) punkti četrās spēlēs un lietderība +2.

“Sabres” tas bija pirmais zaudējums šosezon, pirms tam tika izcīnītas trīs uzvaras. Nākamo spēli Bufalo komanda aizvadīs jau gaidāmajā naktī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika izbraukumā pret Ņūdžersijas “Devils”.