Girgensonam negatīva lietderība “Sabres” zaudējumā Anahaimā (VIDEO)

17/10/2019 08:06

Aizvadītajā naktī latviešu hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Bufalo “Sabres” piedzīvoja otro neveiksmi šosezon, zaudējot Anahaimas “Ducks” ar 2:5.

Pēc pirmās trešdaļas “Sabres” bija vadībā ar 2:1. Rezultātu atklāja Džeks Aikels, kurš astotajā minūtē aizslidoja pretuzbrukumā un apspēlēja pretinieku vārtsargu, savukārt Viktors Olofsons vairākumā dubultoja komandas pārsvaru – 2:0.

Līdz perioda beigām “Ducks” uzbrucējs Ādams Henriks samazināja deficītu līdz 2:1, savukārt otrajā trešdaļā “Sabres” vārtos ielidoja vēl trīs ripas, atzīmējoties Rikardam Rakelam, Raienam Geclafam un pirmo vārtu autoram Henrikam. Noslēdzošajā trešdaļā Anahaimas uzbrucējs Jakobs Silverbergs pielika punktu – 2:5.

Girgensons laukumā pavadīja 9:48 minūtes, kas ir viņa mazākais spēles laiks šosezon. Latvietis pie rezultativitātes punktiem netika un maču noslēdza ar negatīvu lietderību -1. Septiņās spēlēs uzbrucējs izdarījis trīs piespēles.

“Sabres” piedzīvoja otro zaudējumu šosezon un ar pieciem panākumiem septiņās spēlēs turpina ieņemt otro pozīciju Austrumu konferencē. Nākamo maču komanda aizvadīs naktī uz 18. oktobri plkst. 5:30 pēc Latvijas laika pret Losandželosas “Kings”.