Girgensonam nopelnot pirmo punktu sezonā, ”Sabres” sagrauj ”Devils” (VIDEO)

06/10/2019 05:38
Zemgus Girgensons, Sportazinas.com

Latviešu uzbrucējam Zemgum Girgensonam nopelnot pirmo rezultativitātes punktu sezonā, Bufalo ”Sabres” šonakt ar 7:2 sagrāva Ņūdžersijas ”Devils” un izcīnīja otro uzvaru šosezon aizvadītajās divās spēlēs.

Girgensons kopā ar zviedru Jūhanu Larsonu un amerikāni Kailu Okposo spēlēja ”Sabres” ceturtajā virknējumā, taču nopelnīja pirmo rezultativitātes punktu par piespēli. Latvijas izlases uzbrucējs sezonas otrajā mačā laukumā pavadīja 12 minūtes un 38 sekundes (no tām nepilnas divas minūtes mazākumā), kuru laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +1.

”Sabres” pamatus uzvarai sāka būvēt jau pirmajā trešdaļā, kurā realizēja abus iegūtos skaitliskos vairākumus un panāca divu vārtu pārsvaru. Zviedru debitants Viktors Olofsons jau trešajā mača minūtē  guva savus pirmos vārtus šosezon un atklāja mača rezultātu (1:0), bet divas ar pusi minūtes līdz pirmā perioda beigām pirmo reizi precīzs šosezon bija komandas kapteinis Džeks Aikels – 2:0.

Otrās trešdaļas pirmajā minūtē Kails Palmjeri viesiem vienus vārtus atguva un samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (1:2), taču Bufalo nepalika atbildi parādā un pēc dažām minūtēm ar Girgensona palīdzību Kails Okposo atjaunoja mājiniekiem divu vārtu pārsvaru – 3:1. Turklāt otrā perioda turpinājumā ”Sabres” rindās precīzs bija Džefs Skiners un otreiz izcēlās Olofsons (5:1).

Lai gan Treviss Zajacs pēdējās trešdaļas pirmajā minūtē guva vārtus mazākumā un deva Ņūdžersijai vēl kādu cerību (2:5), viesiem neizdevās pietuvoties tuvāk. Turklāt atlikušajā laikā Sems Reinhārts guva divus vārtus un palīdzēja Bufalo panākt 7:2.

Tādējādi ”Sabres” izcīnīja otro uzvaru divās spēlēs, bet ”Devils” piedzīvoja otro neveiksmi divos mačos.

Nākamo spēli Bufalo aizvadīs naktī no pirmdienas uz otrdienu, kad pulksten 02:00 viesosies pie Kolumbusas ”Blue Jackets”, kuras vārtos, ielaižot septiņas ripas, šonakt pagalam neveiksmīgu NHL debijas maču aizvadīja latvietis Elvis Merzļikins.