Girgensonam piespēle, Aikelam un Skineram pa diviem vārtiem “Sabres” uzvarā

17/12/2018 03:41

Uz uzvaru takas Nacionālajā hokeja līgā (NHL) atgriezusies Zemga Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres”, kas viesos mača galotnē izrāva uzvaru pār vietējo Bostonas “Bruins” komandu – 4:2. Latviešu hokejists izcēlās ar rezultatīvu piespēli.

Aizraujošā pirmajā periodā vārti gūti netika, lāču hokejistam Raienam Donato neizmantojot iespēju realizēt bullīti. Tā vietā rezultāts tika atklāts otrā perioda ievadā, kad lielisku Džeka Aikela piespēli no aizvārtes vārtu guvumā pārvērta “Sabres” snaiperis Džefs Skiners – 1:0.

Tomēr ilgi viesu vadība nenoturējās – jau pēc nepilnām divām minūtēm Stīvens Kemfers mājinieku labā rezultātu uz tablo izlīdzināja – 1:1. Līdz pat perioda beigām tas vairs nemainījās, komandām dodoties pārtraukumā pie līdzsvara.

Noslēdzošās trešdaļas sākumā Džeks Aikels atguva vadības grožus (2:1) “Sabres”, kamēr 54. minūtē “Bruins” aizsargs Torijs Krugs atkārtoti atguva līdzsvaru – 2:2.

Izšķirošās izrādījās pēdējās četras minūtes pamatlaikā, Džefam Skineram trešo reizi šajā mačā izvirzot vadībā “Sabres” (3:2), kamēr pēdējā minūtē Džekam Aikelam raidot ripu jau tukšos “Bruins” vārtos – 4:2. Šajā precīzajā raidījumā rezultatīvi asistēja Girgensons.

Latviešu uzbrucējs spēlēja “Sabres” ceturtajā maiņā, laukumā pavadot 16:58 minūtes, kuru laikā izdarīja arī divus spēka paņēmienus, vienreiz bloķēja pretinieku metienu un nopelnīja lietderības koeficientu +1.

Girgensona rēķinā šosezon ir trīs vārtu guvumi un piecas rezultatīvas piespēles.

“Sabres” ar 34 spēlēs izcīnītiem 45 punktiem NHL Austrumu konferencē ir otrajā vietā, kamēr “Bruins” ar 38 punktiem ir sestā.