Girgensonam rezultatīva piespēle, “Sabres” izcīna svarīgu panākumu (VIDEO)

13/02/2019 05:39

Ar 12. rezultativitātes punktu šosezon izcēlies uzbrucējs Zemgus Girgensons, kurš Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā savai Bufalo “Sabres” palīdzēja ar 3:1 pieveikt vienu no Austrumu konferences līderēm Ņujorkas “Islanders”.

Latviešu hokejists uz ledus pavadīja 16:37 minūtes, kuru laikā bez rezultatīvās piespēles atdošanas arī izdarīja trīs metienus pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku raidījumu, kā arī veica vienu spēka paņēmienu, nopelnot lietderības koeficientu +1.

Šosezon 49 aizvadītajās spēlēs Girgensons iekrājis trīs vārtu guvumus un deviņas rezultatīvas piespēles.

Mača rēķinu tā 17. minūtē atklāja Džefs Skiners, kurš izmantojot Džeka Aikla piespēli vadībā izvirzīja “Sabres” vienību. Tomēr pirmajā 15 minūšu pārtraukumā komandas devās pie līdzsvara (1:1), Keisijam Cizikam rezultātu izlīdzinot.

Līdzīgā otrajā periodā vienīgo rezultatīvo raidījumu veica “Sabres” vecmeistars Džeisons Pominvils, izvirzot mājiniekus vadībā ar 2:1.

Rezultāts palika nemainīgs līdz pat mača 58. minūtei, kad pēc Girgensona un Kaila Okposo piespēlēm punktu šai spēlei pielika zviedrs Johans Larsons – 3:1.

Līdz ar to “Sabres” ar 56 spēlēs izcīnītiem 63 punktiem atrodas Austrumu konferences desmitajā pozīcijā, pietuvojoties astotajā vietā esošajai Teodora Bļugera Pitsburgas “Penguins”, kam ir 65 punkti.

Nākamajā cīņā “Sabres” naktī uz 16. februāri savā laukumā uzņems citu Ņujorkas vienību “Rangers”.