Girgensonam rezultatīva piespēle “Sabres” zaudējumā (+VIDEO)

18/01/2017 09:36

Toronto, 18.janv., LETA. Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons otrdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā viņa pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda viesos ar 3:4 (2:0, 0:3, 1:1) piekāpās Toronto “Maple Leafs”.

Spēli daudz sekmīgāk iesāka “Sabres” komanda, kuras trešajā maiņā darbojās Girgensons, un pirmajā trešdaļā panāca 2:0, vārtus iemetot Kailam Okposo un Evanderam Keinam. Tomēr otrās trešdaļas pirmajā pusē deviņu minūšu laikā Leo Komarovs, Mets Mārtins un pērnā gada drafta pirmais numurs Ostons Metjūss jau vadībā izvirzīja “Maple Leafs”, turklāt trešajā trešdaļā Džeimss van Rīmsdaiks panāca arī 4:2.

Tomēr 58.minūtē Girgensons nokļuva pie ripas laukuma stūrī, pameta to gaisā, un vārtu priekšā ripu uztvēra Viljams Karīrs, samazinot viesu deficītu. Atlikušajās nepilnās divās ar pusi minūtēs “Sabres” izmisīgi centās izraut neizšķirtu, tomēr mēģinājumi bija neveiksmīgi un “Maple Leafs” guva desmito uzvaru pēdējās 13 cīņās.

Girgensons šajā spēlē laukumā bija 14 minūtes un 17 sekundes, kuru laikā zaudēja visos četros iemetienos, bet izpildīja trīs spēka paņēmienus un pamanījās tikt pie pozitīva lietderības koeficienta +2.

Šosezon Girgensons 44 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles, tiekot pie negatīva lietderības koeficienta -4.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā “Sabres” vienība ar 43 punktiem 44 spēlēs atkal atkāpusies uz priekšpēdējo, 15.pozīciju, apsteidzot vienīgi Ņujorkas “Islanders”. Savukārt Atlantijas divīzijā “Sabres” atrodas noslēdzošajā, astotajā, vietā.

Tikmēr “Maple Leafs” ar 50 punktiem 42 spēlēs ir septītajā pozīcijā konferencē un Atlantijas divīzijas trešajā vietu.

Nākamajā spēlē “Sabres” piektdien uzņems “Red Wings”, turklāt savā laukumā vienība uzvarējusi jau trijās spēlēs pēc kārtas.