Girgensonam rezultatīva piespēle un pieci spēka paņēmieni “Sabres” zaudējumā Vankūverā (VIDEO)

19/01/2019 08:03

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) šonakt savu 11. rezultativitātes punktu nopelnīja Zemgus Girgensons, taču tas neglāba viņa pārstāvēto Bufalo “Sabres” no zaudējuma izbraukumā pret Vankūveras “Canucks” vienību – 3:4 (1:2, 2:1, 0:1).

Zemgus otrā perioda trešajā minūtē kopā ar zviedru Johanu Larsonu rezultatīvi asistēja Kailam Okposo, kurš tobrīd panāca neizšķirtu 2:2. Trešdaļas turpinājumā abas komandas katra guva pa vārtiem, tādējādi pirms noslēdzošajām 20 minūtēm tablo vēstīja līdzsvaru 3:3. Tomēr, pateicoties Lū Ēriksona precīzajam metienam 46. minūtē, “Canucks” atkal izvirzījās priekšā un noturēja pārsvaru līdz pat cīņas beigu sirēnai.

Girgensons darbojās “Sabres” ceturtajā uzbrucēju virknējumā un uz ledus pavadīja 13:37 minūtes, no kurām 1:21 bija mazākumā. Latvieša rēķinā bez rezultatīvas piespēles arī viens metiens pa vārtiem, pieci spēka paņēmieni un pozitīvs +/- rādītājs +1.

Šosezon kopumā 25 gadus vecā Zemgus rēķinā 11 (3+8) punkti 41 mačā un +/- koeficients -2.

Tikmēr “Sabres” šis bija jau ceturtais zaudējums pēdējās piecās spēlēs, kas ar 54 punktiem 48 cīņās atbīdījis komandu uz devīto pozīciju Austrumu konferences kopvērtējumā.