Girgensonam solīds spēles laiks, “Sabres” gūst panākumu (VIDEO)

01/04/2023 07:31
Zemgus Girgensons

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Zemgus Girgensons un Bufalo “Sabres” ar rezultātu 3:2 papildlaikā apspēlēja Ņujorkas “Rangers” vienību.

Girgensons laukumā pavadīja 14 minūtes un 38 sekundes, kuru laikā izcēlās ar diviem spēka paņēmieniem, vienu bloķētu metienu, uzvarēja vienīgajā iemetienā, kā arī maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu 0.

Pirmajā periodā vārtus spēja gūt tikai “Sabres” komanda, kad viņu labā izcēlās Džons-Džeisons Peterka. Tikmēr otrajā trešdaļā pie vārtu guvumiem tika abas vienības. “Sabres” sastāvā atzīmējās Džordans Grīnvejs, bet pretinieku rindās to izdarīja Kāpo Kako.

Noslēdzošajās pamatlaika 20 minūtēs “Rangers” hokejisti spēja panākt neizšķirtu uz rezultāta tablo. Tas notika pateicoties aizsarga Adama Foksa precīzajam metienam trešā perioda vidusdaļā. Uzvarētāja noteikšanai bija jāaizvada papildlaiks, kurā jau pēc 110 sekundēm uzvaru Bufalo klubam atnesa Džefs Skiners.