Girgensonam trešais lielākais spēles laiks starp uzbrucējiem, “Sabres” izsēj pārsvaru un zaudē

01/11/2021 00:51
Bufalo Sabres

Šovakar Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Zemgus Girgensona pārstāvētā komanda Bufalo “Sabres” ar 2:3 zaudēja Losandželosas “Kings”.

Otrajā trešdaļā pēc Rasmusa Asplunda vārtu guvuma mazākumā un Viktora Olofsona gola “Sabres” izvirzījās vadībā ar 2:0. Tiesa, jau minūti vēlāk Kārls Grundstrems samazināja deficītu, trešajā periodā Anže Kopitārs panāca 2:2, bet uzvaras vārtus sešas minūtes pirms pamatlaika beigu sirēnas guva Alekss Aijafalo.

Girgensons laukumā pavadīja 16 minūtes un 12 sekundes, kas ir trešais lielākais laiks starp uzbrucējiem – vairākumā latvietis nospēlēja minūti un 21 sekundi, bet mazākumā – minūti un 54 sekundes. Latvijas izlases uzbrucējs izdarīja divus metienus pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, vienu reizi stājās ripas ceļā, kā arī uzvarēja 47% no iemetieniem.

Astoņās spēlēs “Sabres” tikusi pie piecām uzvarām. Nākamo maču komanda aizvadīs naktī uz 3. novembri plkst. 4:30 pēc Latvijas laika pret Rūdolfa Balcera pārstāvēto Sanhosē “Sharks”.