Girgensonam trīs metieni, “Sabres” tikai “bullīšos” atzīst līderes pārākumu (VIDEO)

22/02/2019 06:19

Ceturto neveiksmi pēc kārtas Nacionālajā hokeja līgā (NHL) piedzīvojusi Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres”, kas viesos nenoturēja pārsvaru un ar 1:2 pēcspēles metienu sērijā atzina turnīra līderes Tampabejas “Lightning” pārākumu.

Latviešu uzbrucējs šonakt laukumā nāca “Sabres” trešajā uzbrucēju virknējumā, uz ledus pavadot 16:33 minūtes, kuru laikā atzīmējās ar trim metieniem pa vārtiem, četriem spēka paņēmieniem, vienu bloķētu metienu un neitrālu lietderības koeficientu. Viņa rēķinā arī 1:32 minūtes vairākumā un 2:42 minūtes mazākumā.

Aizvadītajās 53 spēlēs Girgensona rēķinā trīs vārtu guvumi un desmit rezultatīvas piespēles.

Pirmajā periodā viesiem neizdevās izmantot tā gaitā nopelnītu četru minūšu ilgu vairākuma iespēju, tomēr tā izskaņā “Sabres” izdevās izcelties – 19. minūtē rezultatīvs metiens padevās talantīgajam 18 gadus vecajam zviedru aizsargam Rasmusam Dālinam (1:0).

Viesi gan ilgi vadībā neatradās, jo otrā perioda 12. minūtē 1:1 panāca Ņikita Kučerovs, kam šis bija 101. rezultativitātes punkts sezonā.

Mača atlikušajā daļā dominēja “Lightning”, tomēr nevienai no komandai vārtus no spēles gūt vairs neizdevās.

Savukārt bullīšu sērijā “Lightning” apliecināja savu augsto tehnisko meistarību, Stīvenam Stemkosam un Kučerovam nokārtojot Tampabejas komandai tās astoto panākumu pēc kārtas.

Ar 60 spēlēs iekrātiem 64 punktiem “Sabres” Austrumu konferences kopvērtējumā saglabā desmito pozīciju.

Nākamajā mačā “Sabres” 23. februāra vakarā mājās uzņems Stenlija kausa čempioni Vašingtonas “Capitals”.