Girgensonam trīs metieni, “Sabres” turpina perfekti

16/10/2021 23:12
Bufalo Sabres

Otro uzvaru jaunajā sezonā izcīnīja Nacionālas hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres”, pēcspēles metienu sērijā ar 2:1 apspēlējot Arizonas “Coyotes”.

Pirmajā periodā rezultātu atklāja koijotu uzbrucējs Endrjū Leds, uz ko Bufalo vienība atbildēja ar Kodija Ikina vārtu guvumu vairākumā otras trešdaļas sākumā. Līdz pamatlaika beigām rezultāts vairs nemainījās, arī overtaimā vārti netika gūti, savukārt pēcspēles metienu sērijā precīzāki izrādījās “Sabres” spēlētāji.

Girgensons laukumā pavadīja 16 minūtes un 56 sekundes, kuru laikā viņš izdarīja trīs metienus pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un uzvarēja 60% no iemetieniem, maču noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Bufalo vienībai tā bija otrā uzvara divās spēlēs.

Gaidāmajā naktī spēles aizvadīs arī Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets”, Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” un Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē “Sharks”.