Girgensonam un Bļugeram šovakar agrie mači

19/03/2023 15:05
Nokopēts
Bufalo Sabres

Šovakar Nacionālajā hokeja līgā (NHL) norisināsies divas spēles ar Latvijas hokejistu pārstāvēto komandu dalību.

Plkst. 19:00 pēc Latvijas laika Zemgus Girgensons un Bufalo “Sabres” dosies laukumā pret NHL pašlaik spēcīgāko vienību – Bostonas “Bruins”. “Sabres” turpina savu neveiksmīgo mēnesi, jo martā no desmit spēlēm tika uzvarētas vien divas, bet mačs pret “Bruins” mēneša sākumā noslēdzās ar sagrāvi – 1:7.

“Sabres” uzbrukuma līderis Teidžs Tompsons tuvojas savai karjeras pirmajai 100 punktu sezonai – pašlaik viņam 87 (42+45) punkti un rezervē palikuši vēl 14 mači. Tikmēr Girgensonam ir visas iespējas pēc sešu sezonu pārtraukuma aizvadīt čempionātu ar vismaz 20 punktiem – pašlaik viņam 16 (9+7) punkti.

“Bruins” ir NHL līdervienība, kura martā gan zaudējusi trīs mačus no deviņiem. Arī Bostonas komandai ir savs spīdeklis, kurš tuvojas 100 punktu atzīmei – Dāvids Pastrņāks jau ticis pie 92 (47+45) punktiem.

Šosezon komandas savā starpā tikās trīs reizes, bilance ir 2-1 par labu “Bruins”.

Tikmēr plkst. 22:00 Teodors Bļugers un viņa pārstāvētā Vegasas “Golden Knights” aizvadīs maču pret Elvja Merzļikina pārstāvēto Kolumbusas “Blue Jackets”, kura jau oficiāli zaudējusi cerības kvalificēties “play-off” turnīram.

Bļugers jaunajā komandā iejuties diezgan labi, par ko liecina gan četri (1+3) punkti astoņās spēlēs un liels laukumā pavadītais laiks, gan arī komplimenti no galvenā trenera. Vegasas klubam marts ir visai veiksmīgs nogrieznis – septiņas uzvaras deviņās cīņās, ko nevar teikt par “Blue Jackets”. Jau vairāk nekā nedēļu vārtos nav parādījis Elvis Merzļikins, kurš personīgo iemeslu dēļ uz dažām dienām bija atgriezies Latvijā.

Sezonas vienīgajā savstarpējā spēlē “Golden Knights” tika pie uzvaras bullīšos.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām