Girgensonam un “Sabres” otrais zaudējums pēdējos trīs mačos (VIDEO)

29/10/2019 08:12

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” naktī uz otrdienu pēc Latvijas laika piedzīvoja otro zaudējumu pēdējos trīs mačos.

“Sabres” savā laukumā ar rezultātu 2:3 (2:1, 0:1, 0:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā atzina Arizonas “Coyotes” pārākumu.

Girgensons laukumā atradās 14 minūtes un 14 sekundes, no kurām vienu minūti un 47 sekundes spēlēja mazākumā. Viņš rezultativitātes punktus neguva, bet izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

“Sabres” pēc pirmā perioda, pateicoties Džeka Aikela un Džefa Skinera vārtu guvumiem, bija vadībā ar 2:1. Vienus vārtus gan guva arī viesi, jo precīzs bija Konors Garlands. Otrajā periodā rezultātu izlīdzināja Karls Soderbergs, bet trešajā neviena no komandām vārtus neguva.

Spēle turpinājās papildlaikā, kur gan uzvarētājs netika noskaidrots un līdz ar to, duelis turpinājās “bullīšu” sērijā. “Sabres” nerealizēja nevienu no savām iespējām, jo neprecīzi bija Aikels, Sems Reinhārts un Keisijs Mitlsteds, kamēr “Coyotes” sastāvā ar vienīgo precīzo pēcspēles metienu izcēlās Niks Šmalcs.

Līdz ar to viena no šīs sezonas spēcīgākajām NHL komandām cieta otro zaudējumu pēdējās trīs cīņās. Nākamais duelis Bufalo būs jāaizvada ar 2. novembrī plkst. 1:00 pret Vašingtonas “Capitals”.

Girgensons šosezon 13 spēlēs atzīmējies ar vienu vārtu guvumu un trijām rezultatīvām piespēlēm, kā arī negatīvu lietderības koeficientu -3.