Girgensonam zaudējums, Merzļikins paliek rezervē

06/12/2019 08:27

Latvijas izlases hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” aizvadītajā naktī ar 3:4 izbraukumā atzina Kalgari “Flames” hokejistu pārākumu.

25 gadus vecais Zemgus Girgensons spēlēja komandas ceturtajā uzbrucēju trijniekā kopā ar Rasmusu Aplundu un aizsargu Džeiku Makeibu. Latvietis laukumā pavadīja 8:22 minūtes (1:15 mazākumā), kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem, kā arī izdarīja vienu spēka paņēmienu. Girgensons aizvadīja mazāko spēlēs laiku šajā sezonā.

Spēles rezultātu atklāja Bufalo uzbrucējs Sems Reinharts, bet turpinājumā sekoja četri “Flames” hokejistu precīzi raidījumi: pa vienam golam pirmajā un trešajā periodā, bet otrajā trešdaļa tika gūti divi. Spēles pēdējā minūtē Džeks Aikels panāca 3:4, bet atlikušajā laikā Ralfa Krīgera vadītajiem hokejistiem izglābties neizdevās.

Šajā sezonā Girgensons aizvadījis 29 spēles, izceļoties ar sešiem rezultativitātes punktiem: trīs gūtiem vārtiem un trīs piespēlēm.

Savukārt Elvis Merzļikins palika rezervē, bet viņa pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” ar Jonasu Korpisalo vārtos ar 2:3 mājās piekāpās Ņujorkas “Rangers” komandai.

Atgriešanās Kolumbusā šī bija Artēmijam Panarinam, kurš pirms šīs sezonas parakstīja jaunu līgumu ar “Rangers”. Hokejists otrā perioda beigās izcēlās ar vārtu guvumu.

Piektdien laukumā dosies Teodors Bļugers un Pitsburgas “Penguins”, kas tiksies ar Arizonas “Coyotes”.

NHL spēļu rezultāti:

Kalgari “Flames” – Bufalo “Sabres” 4:3 (1:1, 2:0, 1:2);

Dalasas “Stars” – Vinipegas “Jets” 3:2 (1:0, 1:0, 0:2, 1:0) – pagarinājumā;

Bostonas “Bruins” – Čikāgas “Blackhawks” 3:4 (0:2, 0:0, 3:1, 0:1) – pagarinājumā;

Karolīnas “Hurricanes” – Sanhosē “Sharks” 3:2 (1:1, 1:1, 0:0, 0:0, 1:0) – pēcspēles metienu sērijā;

Kolumbusas “Blue Jackets” – Ņujorkas “Rangers” 2:3 (1:1, 0:2, 1:0);

Monreālas “Canadiens” – Kolorādo “Avalanche” 2:3 (0:2, 1:1, 1:0);

Ņujorkas “Islanders” – Vegasas “Golden Knights” 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 1:0) – pagarinājumā;

Filadelfijas “Flyers” – Arizonas “Coyotes” 1:3 (0:1, 0:0, 1:2);

Tampabejas “Lightning” – Minesotas “Wild” 4:5 (2:3, 1:1, 1:1).