Girgensons izpilda vairākus spēka paņēmienus NHL mačā

11/02/2019 00:39

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) sāpīgu zaudējumu cīņā par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs piedzīvojusi uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres”, kas svētdien savās mājās ar rezultātu 1:3 atzina Vinipegas “Jets” pārākumu.

Latviešu uzbrucējs šovakar tika pacelts uz “Sabres” vienības trešo maiņu, laukumā pavadot 12:19 minūtes, kuru laikā viņam izdevās izcelties ar diviem metieniem un trim spēka paņēmieniem, kā arī neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon uz ledus pavadītajās 47 spēlēs Girgensons guvis trīs vārtus un atdevis astoņas rezultatīvas piespēles.

Visnotaļ aktīvā uzbrukuma hokejā rezultāts tika atklāts vien mača otrajā periodā, kad tā ievadā Endrū Kops pavāca 1:0 “Jets” vienības labā. Tomēr tieši pēc deviņām minūtēm savu rēķinu atklāja arī “Sabres”, precīzam esot Džekam Aiklam – 1:1.

Lai gan metienos pa vārtiem pārsvars (36:29) piederēja “Sabres”, tomēr izšķirošajos brīžos veiksmīgāka izrādījās “Jets” vienība, mazāk nekā četras minūtes līdz pamatlaika beigām Bleikam Vīleram izraujot uzvaru viesiem – 2:1.

Ar raidījumu tukšos vārtos (3:1) spēlei punktu pielika Marks Šaiflī.

Pēc šī zaudējuma “Sabres” ar 55 spēlēs iekrātu 61 punktu Austrumu konferencē ieņem desmito pozīciju.

Nākamo cīņu latvieša komanda aizvadīs naktī uz 13. februāri, savā laukumā uzņemot Ņujorkas “Islanders”.