Girgensons aktīvs uzbrukumā, “Sabres” sāpīgs zaudējums (VIDEO)

28/03/2023 07:25
Zemgus Girgensons

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Zemgus Girgensons un Bufalo “Sabres” ar rezultātu 3:4 pēcspēles metienu sērijā piekāpās Monreālas “Canadiens” hokejistiem, nespējot izcīnīt trešo uzvaru pēc kārtas.

Girgensons uz ledus bija 16 minūtes un 34 sekundes, kuru laikā izcēlās ar trīs metieniem pa pretinieku vārtiem un palika ar neitrālu lietderības koeficientu 0. Kopumā 29 gadus vecais Girgensons šosezon 70 spēlēs iekrājis 16 (9+7) rezultativitātes punktus.

Spēles otrajā minūtē “Canadiens” vadībā izvirzīja aizsargs Džordans Heriss, bet jau pēc nedaudz vairāk kā divām minūtēm izlīdzinājumu uz rezultāta tablo panāca “Sabres” čehu spēlētājs Lukāšs Rouseks.

Otrajā periodā pirmie iemeta Monreālas hokejisti, kad precīzs bija Alekss Belzile, bet vēlāk divus vārtus “Sabres” labā guva Džons-Džeisons Peterka un aizsargs Railijs Stilmens. Visbeidzot noslēdzošajās pamatlaika 20 minūtēs “Canadiens” trešos vārtus iemeta Brendons Galahers, bet izšķirošo pēcspēles metienu realizēja Maikls Pezeta.