Girgensons atgriežas graujošā zaudējumā; Korpisalo pēc vāja sākuma tiek nomainīts (VIDEO)

18/03/2022 08:45
Zemgus Girgensons

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) mačus aizvadīja visu Latvijas hokejistu pārstāvētās vienības. Atgriešanās maču piedzīvoja Zemgus Girgensons, kurš nebija spēlējis kopš janvāra beigām, Elvis Merzļikins mača laikā nomainīja savu konkurentu Jonasu Korpisalo, bet Teodors Bļugers un Rūdolfs Balcers pie rezultativitātes punktiem netika.

Girgensons un Bufalo “Sabres” ar 1:6 smagi zaudēja Edmontonas “Oilers”. Latvietis spēlēja 13:09 minūtes, divas reizes meta pa vārtiem, izdarīja vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu pretinieku metienu. Viņš spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu. Vienīgos vārtus “Sabres” labā guva Viktors Olofsons, bet Edmontonai katrs pa golam pievienoja Kailers Jamamoto, Konors Makdeivids, Leons Draizaitls, Dernels Nērss, Devins Šors un Taisons Berijs.

Merzļikins un Kolumbusas “Blue Jackets” ar 2:7 graujoši piekāpās Vašingtonas “Capitals”. Latvietis spēli sāka no rezervistu soliņa, taču pēc 21 minūtes devās laukumā, jo Korpisalo bija ielaidis trīs no deviņiem metieniem (66,7%). Elvis stājās viņa vietā un uz ledus bija 38:24 minūtes, atvairot 20 no 23 metieniem (87%). Kolumbusai vārtus guva Olivers Bjorkstrands un Patriks Laine, bet “Capitals” sastāvā divreiz izcēlās Entonijs Manta, kā arī pa reizei precīzi bija Martins Fehervarijs, Aleksandrs Ovečkins, Konors Makmaikls, Konors Šīrijs un Jevgēņijs Kuzņecovs.

Balcers un Sanhosē “Sharks” cieta sauso zaudējumu Losandželosas “Kings”, piekāpjoties ar 0:3. Balcers laukumā bija 12:07 minūtes, no kurām 2:02 pavadīja mazākumā. Latvietis izdarīja četrus metienu pa vārtiem un spēli pabeidza ar neitrālu lietderību. “Kings” uzvaru atnesa Anže Kopitars, Filips Dano un Andrians Kempe.

Bļugers un Pitsburgas “Penguins” ar 3:2 pēcspēles metienu sērijā uzvarēja Sentluisas “Blues”. Latvietis spēlēja 14:16 minūtes, no kurām 4:37 bija mazākumā. Viņš vienreiz meta pa vārtiem, izdarīja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 75% iemetienu un maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu. Pamatlaikā Pitsburgai vārtus guva Čads Ravedels un Maiks Matesons, bet bullīšos vienīgo precīzo metienu izdarīja Braiens Rasts. Savukārt Sentluisai vārtus guva Davids Perons un Ivans Barbaševs.