NHL: Girgensons atgriežas laukumā, “Sabres” smagi zaudē Kolumbusai (VIDEO)

26/10/2017 08:27

Latviešu hokejists Zemgus Girgensons pēc mikrotraumas sadziedēšanas atgriezās Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Bufalo “Sabres” sastāvā, tomēr aizvadītajā naktī tika piedzīvots zaudējums ar 1:5 cīņā ar Kolumbusas “Blue Jackets”.

Jau vēstījām, ka Latvijas izlases uzbrucējs izlaida trīs spēles, jo cīņā ar Lasvegasas “Golden Knights” pašaizliedzīgi gūlās priekšā ripai.

Mača rezultātu pirmā perioda vidū atklāja zviedru uzbrucējs Oskars Bjorgstads, kura raidītā ripa vairākuma izspēlē atrada vārtu devītnieku. “Sabres” hokejisti centās atspēlēties, bet aukstu dušu saņēma otrā peridoa izskaņā, kad “žaketnieki” guva trīs vārtus īsā laika posmā.

Goda vārtus “Sabres” labā guva Sets Grifits.

Girgensons laukumā darbojās trešajā uzbrucēju virknējumā kopā ar Semu Reinhartu un Kailu Okposo. Uzbrucējs laukumā pavadīja 14:37 minūtes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem. Girgensons izpildīja trīs spēka paņēmienus un spēli beidza ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Otrā aizvadītās nakts spēlē Sentluisas “Blues” ar 5:2 uzveicca Kalgari “Flames”.