Girgensons atgriežas un palīdz “Sabres” izcīnīt uzvaru pār austrumu līderi “Lightning” (VIDEO)

14/11/2018 08:08
Zemgus Girgensons, Sportazinas.com

Trešo uzvaru pēc kārtas šonakt Nacionālajā hokeja līgā (NHL) izcīnījusi Bufalo “Sabres”, kas savā laukumā ar rezultātu 2:1 pārspēja Austrumu konferences līdervienību Tampabejas “Lightning”.

Zemgus Girgensons pēc palikšanas rezervē iepriekšējā spēlē šonakt atkal bija Bufalo kluba sastāvā un darbojās ceturtajā uzbrucēju virknējumā kopā ar Johanu Larsonu un Teidžu Tompsonu. Kopumā uz ledus pavadītajās 14:48 minūtēs latvietis izcēlās ar diviem spēka paņēmieniem, vienu bloķētu metienu, kā arī divām soda minūtēm par pretinieka turēšanu otrās trešdaļas beigās.

Laukuma saimnieki rezultātu atklāja pirmās trešdaļas 18. minūtē, kad pēc partnera izpildītā metiena pirmais pie atlēkušās ripas bija Džefs Skiners. Savukārt otrā perioda sestajā minutē “Sabres” devās preuzbrukumā, un no tuvas distances spēcīgs un precīzs metiens aizsegā padevās Kaila Okposo, dubultojot mājinieku pārsvaru – 2:0.

“Lightning” vienus vārtus atguva jau 15 sekundes vēlāk, kad izgājienu aci pret aci ar Kārteru Hatonu realizēja Entonijs Sirelli. Tie arī izrādījās pēdējie vārti šajā mačā, jo turpinājumā lieliski darbojās abu komandu vārtsargi, “Sabres” galu galā nosargājot panākumu.

“Sabres” ar 18 spēlēs izcīnītiem 22 punktiem Austrumu konferences kopvērtējumā pakāpusies uz piekto pozīciju, kamēr “Lightning” ar 25 punktiem joprojām saglabā konferences līderes godu.