Girgensons atgriezies “Sabres” treniņos un varētu doties laukumā jau nākamajā mačā

21/11/2022 19:26
Zemgus Girgensons

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Bufalo “Sabres” latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons atgriezies komandas treniņos un varētu doties laukumā jau nākamajā spēlē, vēsta “Sabres” žurnālists Džordons Labārbers, atsaucoties un vienības ģenerālmenedžeri Kevinu Adamsu.

Jau ziņots, ka Latvijas uzbrucējs iedzīvojās savainojumā 17.novembra mačā pret Otavas “Senators”, kurā Bufalo komanda piedzīvoja septīto zaudējumu pēc kārtas, atzīstot pretinieka pārākumu ar 1:4. Zemgus aizvadīja pirmos divus periodus, taču noslēdzošajā trešdaļā laukumā vairs nedevās. Rezultātā latvietis izlaida arī nākamo spēli pret Toronto “Maple Leafs”.

Šodien Girgensonam tika veiktas papildus veselības pārbaudes, kas uzbrucējam ļāva atgriezties komandas treniņos. Kā norāda Labārbers, Zemgus varētu atgriezties laukumā jau nākamajā spēlē, proti, trešdien, 23.novembrī, kad Bufalo vienība plkst. 02:00 pēc Latvijas laika lūkos pārtraukt zaudējumu sēriju izbraukumā pret Monreālas “Canadiens”. Patlaban “Sabres” ar 14 punktiem 18 spēlēs ieņem 15.pozīciju Austrumu konferencē.

Girgensons, kuram šis ir pašreizējā līguma pēdējais gads, “Sabres” rindās aizvada savu desmito sezonu gan NHL, gan Bufalo vienībā. Latvietim otro sezonu pēc kārtas uzticēts pildīt kapteiņa asistenta pienākumus. Pagājušajā sezonā latviešu uzbrucējs 56 regulārā čempionāta spēlēs guva desmit vārtus un atdeva astoņas rezultatīvas piespēles, kopā sakrājot negatīvu lietderības koeficientu -7. Tikmēr šosezon Zemgus kontā 17 mačos ir 5(3+2) rezultativitātes punkti.