Girgensons bloķē pretinieku metienu un iedzīvojas savainojumā

18/10/2017 08:35
Zemgus Girgensons, Sportazinas.com

Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons otrdien guva traumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēles pirmajā periodā, kā dēļ maču neturpināja.

Tikmēr Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” trešajā periodā atspēlēja trīs vārtu deficītu, bet pagarinājumā ar 4:5 (1:1, 0:2, 3:1, 0:1) viesos atzina līgas jaunpienācējas Vegasas “Golden Knights” pārākumu.

Girgensons šo maču iesāka ceturtajā maiņā kopā ar Latvijas izlases un Bufalo “Sabres” kādreizējā galvenā trenera Teda Nolanda dēlu Džordanu un Metu Moulsonu, taču pirmajā periodā mazākumā, cenšoties bloķēt pretinieka metienu, guva traumu un spēlē neatgriezās.

Girgensons laukumā pabija divarpus minūtes, no tām lielāko tiesu mazākumā, un bloķēja divus metienus.

Tikmēr “Sabres” komandai mačs izvērtās dramatisks. Trešajā trešdaļā viesi atradās iedzinējos ar 1:4, bet perioda otrajā pusē desmit minūšu laikā guva trīs vārtus, panākdami izlīdzinājumu. Trešdaļas vidū atzīmējās Raiens O’Railijs, kuram tie bija otrie vārti mačā, bet pamatlaika pēdējās divās minūtēs precīzi meta Sems Reinhārts un Evanders Keins.

Tiesa, pagarinājumā mājiniekiem izdevās izraut uzvaru, papildlaika ceturtajā minūtē precīzi metot Deividam Peronam.

Girgensons šīs sezonas septiņās spēlēs atzīmējies ar vieniem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm, kā arī pozitīvu lietderības koeficientu +2.

“Sabres” pirmajās septiņās sezonas spēlēs cietusi sešus zaudējumus un ar četriem punktiem starp Austrumu konferences 16 komandām ieņem 14.vietu.