Girgensons dala piespēles un izdara vēl divus soļus sava rekorda atkārtošanai (VIDEO)

24/02/2020 00:34

Latviešu hokejists Zemgus Girgensons izdarīja divas rezultatīvas piespēles Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa pārstāvētā Bufalo “Sabres” tika pie panākuma pār Vinipegas “Jets” ar 2:1.

Uzbrucējs laukumā pavadīja 14:05 minūtes, kuru laikā viņš atzīmējās ne tikai ar divām piespēlēm, bet arī ar vienu metienu pa vārtiem, četriem spēka paņēmieniem un pozitīvu lietderību +1. Girgensons piedalījās abos komandas vārtu guvumos.

Pirmā perioda vidū “Sabres” izvirzījās vadībā – Henrijs Jokiharju izdarīja metienu no zilās līnijas, ripa trāpīja Girgensonam un nonāca pie Kaila Okposo, kurš iemeta to vārtos.

Līdz pirmajām pārtraukumam “Jets” panāca 1:1, bet trešajā periodā Okposo atkārtoti izvirzīja “Sabres” vadībā. Arī šoreiz neiztika bez Girgensona palīdzības – Zemgus vidusszonā atstāja ripu Brendonam Montouram, kurš izspēlēja kombināciju ar Okposo – 2:1.

Girgensons vēl nedaudz uzlabojis savu statistiku. Tagad viņa kontā ir 11 vārti un septiņas piespēles 62 mačos. Viņam vēl ir 20 spēles, lai atkārtotu savu labāko rādītāju – 2014./2015. gada sezonā Zemgus guva 15 vārtus un atdeva 15 piespēles.

Ar 66 punktiem 62 mačos “Sabres” ieņem piekto vietu Atlantijas divīzijā. Nākamo maču komanda aizvadīs naktī uz 27. februāri plkst. 3:00 pēc Latvijas laika pret Kolorado “Avalanche”.