Girgensons dalīti rezultatīvākais spēlētājs “Sabres” panākumā pār “Panthers” (VIDEO)

12/10/2019 08:06
Zemgus Girgensons. Sportazinas.com

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Bufalo “Sabres” uzbrucējs Zemgus Girgensons atzīmējās ar divām piespēlēm, palīdzot komandai tikt pie uzvaras pēcspēles metienu sērijā pār Floridas “Panthers” ar 3:2.

“Sabres” atklāja rezultātu otrā perioda beigās, kad latviešu hokejists atstāja ripu savam maiņas partnerim Kailam Okposo, sekoja piespēle Johan Larsonam, kura metiens bija precīzs – 1:0. Trešās trešdaļas sākumā Girgensons ielauzās zonā un atkal piespēlēja Okposo, viņš pāradresēja ripu Marko Skandelam un uzbrucējs palielināja Bufalo pārsvaru – 2:0.

Taču uzvara pamatlaikā izpalika, jo trešās trešdaļas sestajā minūtē “Panthers” uzbrucējs Jevgeņijs Dadonovs samazināja deficītu līdz 2:1, bet 11 sekundes pirms sirēnas Maiks Hofmans panāca 2:2. Overtaimā vārti netika gūti, bet bullīšu sērijā “Sabres” savus mēģinājumus izpildīja precīzāk. Bufalo izcīnīja ceturto uzvaru sezonas piecos mačos.

Girgensons laukumā pavadīja 14:59 minūtes, kuru laikā atzīmējās ar divām piespēlēm, diviem metieniem pa vārtiem un vienu spēka paņēmienu. Piecās spēlēs uzbrucējs atdevis trīs piespēles.

Nākamo spēli “Sabres” aizvadīs 14. oktobrī, kad plkst. 22:00 pēc Latvijas laika spēkosies ar Dalasas “Stars”.