Girgensons gūst punktus otrajā NHL mačā pēc kārtas (VIDEO)

18/03/2019 01:20
Zemgus-Girgensons-Evans-Rodrigess-sportazinas

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” savā laukumā pēcspēles metienu sērijā ar 4:3 (2:1, 1:1, 0:1, 1:0) pārspēja Sentluisas “Blues”.

Pirmā perioda septītajā minūtē Johans Larsons izvirzīja vadībā mājiniekus un šajā vārtu guvumā rezultatīvu piespēli atdeva tieši Girgensons. Perioda vidū Pets Marūns rezultātu izlīdzināja – 1:1. Pēc piecām minūtēm Evans Rodrigess atkal vadībā izvirzīja mājiniekus.

Otrajā periodā Konors Šerijs dubultoja mājinieku pārsvaru, bet vēlāk Deivids Perons rezultāta starpību samazināja. Spēles pēdējā nogrieznī Breidens Šens rezultātu izlīdzināja.

Girgensons laukumā pavadīja 13 minūtes un 16 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, izpildīja divus spēka paņēmienus un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

25 gadus vecajam uzbrucējam šis bija 16. punkts 63 sezonas spēlēs. Latvietis šosezon atzīmējies ar četriem vārtu guvumiem un 12 rezultatīvām piespēlēm, kā arī negatīvu lietderības koeficientu -9.

Nākamā spēle Bufalo “Sabres” ir paredzēta naktī uz ceturtdienu mājās būs jātiekas ar Toronto “Maple Leafs”.