Girgensons gūst savus otros vārtus sezonā (VIDEO)

24/12/2017 08:34

Latvijas izlases uzbrucējs Zemgus Girgensons aizvadītajā naktī guva savus otros vārtus šajā sezonā, bet viņa pārstāvēta Bufalo “Sabres” vienība ar 2:4 (1:0, 3:2, 0:0) izbraukumā atzina Karolīnas “Hurricanes” komandas pārākumu.

Latviešu uzbrucējs ar precīzu raidījumu izcēlās otrā perioda beigu daļā, kad ripu raidīja vārtos no tuvas distances pēc Džeka Aikela piespēles. Girgensona vārtu guvums noslēdza vārtu birumu – otrajā trešdaļā abas komandas kopā guva piecus vārtus, bet spēles trešajā periodā vārti netika gūti.

Girgensons spēlēja nomināli pirmajā maiņā kopā ar Aikelu un Semu Reinhartu. Latviešu uzbrucējs kārtējo reizi bija aktīvs spēka spēlē. Girgensons izpildīja četrus spēka paņēmienus, kas bija augstākais rādītājs starp “Sabres” hokejistiem.

Laukumā uzbrucējs pabija 17:33 minūtes (2:13 mazākumā), kuru laikā izpildīja vienu metienu pa vārtiem, uzvarēja 50% iemetienu, bet cīņu noslēdza ar pozitīvu lietderības koefiientu “+1”.

Šajā sezonā Girgensons 31 spēlē guvis piecus rezultativitātes punktus – gūti divi vārti un izdarītas divas rezultatīvas piespēles.

“Sabres” ar deviņiem panākumiem 36 spēles ieņem pēdējo vietu Austrumu konferences kopvērtejuma tabulā.