Girgensons izceļas ar divām rezultatīvām piespēlēm, “Sabres” zaudē “Sharks” (VIDEO)

13/10/2017 08:30
Zemgus Girgensons, Sportazinas.com

Latviešu uzbrucēja Zemga Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) Bufalo “Sabres” vienība izbraukumā ar 2:3 atzina Sanhosē “Sharks” hokejistu pārākumu. Girgensons tika iespēlēts komandas pirmajā uzbrucēju virknējumā un piedalījās abos komandas vārtu guvumos.

VIDEO SKATIES SPIEŽOT ŠEIT

Spēles rezultātu atklāja “Sharks” hokejisti, kuri izmanotoja komandas pirmo vairākumu spēlē. Piespēlei gar vārtiem punktu pielika Čehijas uzbrucējs Tomass Hērtls, atklājot mača rezultātu. Turpinājumā bija vērojama līdzīga spēle abu komandu izpildījumā, bet trešdaļas beigās izlīdzinājumu panāca “Sabres”.

Girgensons lielā atrumā ienāca pretinieku aizsardzības zonā un devās uz vārtiem, pa ceļam viņš atrada Džeiku Aihelu, kurš ripu tālāk adresēja Džeisonam Pominvilam, kurš izrēķinājās ar vārtu vīru – 1:1. Tomēr ilgi neizšķirts rezultāts nenoturējās. Pēc Jonasa Donskoja un Krisa Tiernija saspēles, “Sharks” atkal izvirzījās vadībā – 2:1.

Otrās trešdaļas sestajā minūtē “Sabres” spēja panākt rezultāta izlīdzināšanu, un atkal vārtu guvumu nokārtoja komandas pirmā maiņa. Girgensons labi pacīnījās pie laukuma apmales un atmeta ripu jau ātrumu uzņēmušanam Eihelem, kurš ieslidoja uzbrukuma zonā un pēc nelielas pauzes atrada Pominvilu, kurš trieca ripu garām Enrotam – 2:2.

Tomēr arī šoreiz “Sabres” nespēja spēli ievirzīt spēli sev izdevīgā gultnē. Pēc nepilnām desmit minūtēm “Sharks” izmantoja burzmu vārtu priekšā un trešo reizi spēlē izvirzījās vadībā. Spēles pēdējā trešdaļā rezultāts vairs nemainījās, “Sabres” piedzīvoja ceturto zaudējumu pēc kārtas.

Girgensons laukumā pavadīja 14 minūtes un deviņas sekundes un izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm, pieciem spēka paņēmieniem un diviem metieniem pa vārtiem. Tāpat Girgensona kontā divi bloķēti metieni. Latviešu uzbrucējs spēli noslēda ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.